Sylwester 2018/2019 w Warszawie

Warszawa to duże, doskonale rozwinięte miasto, w którym organizowane są liczne imprezy o charakterze muzycznym, sportowym czy kulturalnym. Oczywiście nie może zabraknąć imprezy sylwestrowej! Wszyscy ci, którzy tego wyjątkowego dnia liczą na dobrą zabawę, powinni jak najszybciej sprawdzić, jak będzie wyglądał sylwester 2018/2019 w Warszawie, a następnie dokonać rezerwacji w hotelu. Wypoczynek w komfortowym apartamencie z pewnością jest tym, o czym marzy każdy uczestnik szalonej zabawy sylwestrowej.

Sylwester miejski w Warszawie

Sylwester 2018/2019Każdego roku w największych miastach Polski organizowany jest tzw. sylwester miejski – impreza odbywa się pod patronatem władz miasta, najczęściej we współpracy z jednym z kanałów telewizyjnych. Ubiegłoroczny sylwester miejski w Warszawie transmitowany był przez telewizję TVN. Impreza odbywała się na placu Bankowym. Jak będzie w tym roku?

Niestety w sieci wciąż próżno szukać informacji na temat miejskiego sylwestra 2018/2019. Co prawda do 31 grudnia zostało jeszcze sporo czasu, jednak wiele osób już dziś snuje plany na ten wyjątkowy wieczór. Sylwester 2018/2019 w Warszawie z pewnością świętowany będzie hucznie, jednak póki co nie wiadomo, jakie gwiazdy pojawią się na scenie. Wiadomo natomiast, że tegoroczna impreza odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego. Taka oficjalna informacja pojawiła się na Facebooku.

Jeśli nie sylwester miejski, to co?

Ci, którzy unikają masowych imprez i niezbyt chętnie bawią się zimą pod gołym niebem, mogą świętować w inny sposób. Warszawskie kluby i restauracje już dziś tworzą listę gości – w wielu przypadkach liczba miejsc jest ograniczona, a osoby chętne zobowiązane są do wcześniejszego uiszczenia opłaty. Dotyczy to zwłaszcza tych lokali, w których organizowane są miejsca siedzące i kilkudaniowy poczęstunek. Czy w każdym z tych miejsc mogą bawić się jedynie pary? Oczywiście, że nie! Przeszukując internet, bez problemu znajdziemy lokale, które zajmują się organizacją sylwestra dla singli.

Ciekawym pomysłem na sylwestra 2018 są imprezy tematyczne, nawiązujące do jakiegoś filmu, książki, głośnego wydarzenia. Wówczas zarówno dekoracje sali tanecznej, muzyka, jak i stroje uczestników imprezy nawiązują do określonego wcześniej motywu przewodniego.

Niektóre lokale organizują potańcówki rodem z dawnych lat – takie imprezy cieszą się ogromną popularnością wśród ludzi w różnym wieku. Część osób odbywa swoistą podróż w czasie i chętnie wraca do tego, co było ważne i modne w czasach ich młodości, inni podchodzą do tematu z mniejszą nostalgią i po prostu chcą się dobrze bawić w rytmie muzyki, która nie pozwala zejść z parkietu.

Sylwester 2018/2019 – nie tylko zabawy taneczne

31 grudnia to dzień, w którym wiele osób wybiera się na zabawy taneczne. Są jednak i tacy, którzy nie przepadają za głośną muzyką i niespecjalnie lubią tańczyć, a jednocześnie nie chcą spędzać tej wyjątkowej nocy w domowym zaciszu. Również dla takich osób Warszawa ma wiele propozycji.

Z pewnością warto zainteresować się tym, co na wieczór sylwestrowy proponuje Teatr Polski w Warszawie. Aktorzy już teraz przygotowują się do odegrania erotycznej komedii pióra Aleksandra Fredry – komedii określanej słowami: „zabawna i elegancka, ale zarazem groźna i drapieżna, słodka, ale zaprawiona goryczą”. Wieczór sylwestrowy ma zakończyć się wspólnym toastem aktorów i widzów, a następnie ci ostatni otrzymają drobne upominki od Teatru.

Ci, którzy mają ochotę zrezygnować z planów sylwestrowych z powodu braku możliwości zapewnienia opieki nad dziećmi, absolutnie nie powinni tego robić! Wiele warszawskich ośrodków kultury organizuje zabawy sylwestrowe (nie tylko taneczne!) dla dzieci w różnym wieku – często są to wydarzenia, na które zaprasza się całe rodziny.

Z pewnością warto spędzić sylwestra 2018/2019 w Warszawie. Oferta jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście warto wcześniej pomyśleć o rezerwacji noclegu. Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu.