Spędź romantyczną rocznicę w Warszawie. Komfortowy apartament i atrakcje dla par czekają!

Jak mówi o Warszawie piosenka: „Tutaj szczęście można znaleźć…tutaj serce można zgubić”…Jest w tym wiele prawdy, gdyż Warszawa to doskonałe miejsce dla zakochanych, o czym możesz przekonać się także Ty. Tu możesz spędzić niezapomnianą i romantyczną rocznicę ślubu w czasie weekendowego wyjazdu, a oprócz komfortowego apartamentu w naszym hotelu Residence St. Andrew’s Palace, znajdziesz wiele romantycznych atrakcji.

Apartament z widokiem na miasto

Nasz hotel znajduje się w ścisłym centrum Warszawy. Jeśli zatem chcecie spędzić romantyczny wieczór w hotelu przy niegasnących, jak wasze uczucie, światłach miasta, to jeden z apartamentów dla par w naszym hotelu jest doskonałym wyborem. Tutaj odpoczniecie w scenerii perskich dywanów i aksamitnych, tapicerowanych sof o uspokajającej szmaragdowej barwie. Kiedy już nacieszycie się komfortowymi warunkami, możecie ruszyć w miasto na…kolacje w ciemnościach.

Dine in the Dark – wyostrzcie swoje zmysły

Nieopodal naszego hotelu znajduje się restauracja Borprince. W piwnicy zabytkowej kamienicy możecie poczuć jak to jest, kiedy jeden ze zmysłów zostaje całkowicie odcięty, a pozostałymi rzeczywistość postrzega się znacznie wyraźniej i intensywniej. Kolacja w ciemnościach to niepowtarzalne doświadczenie, zwłaszcza, że możecie spróbować tradycyjnych potraw kuchni węgierskiej, które rozpalają zmysły w dosłownym tego słowa znaczeniu. Oczywiście taką atrakcję musicie wcześniej zaplanować, gdyż restauracja ta cieszy się bardzo dużą popularnością.

Romantyczne spacery po Warszawie

Z okazji rocznicy warto podarować sobie po prostu czas, by móc znów spojrzeć sobie głęboko w oczy. W Warszawie nie brakuje urokliwych miejsc na romantyczne spacery. Możecie wybrać się do Ogrodu Krasińskich lub Parku Łazienkowskiego. W tym drugim możecie usiąść na trawie w niedzielne popołudnie i posłuchać koncertu fortepianowego w pięknej scenerii. Czy może być bowiem coś bardziej romantycznego niż muzyka Chopina? Jeśli data waszej rocznicy przypada od połowy maja do końca września, macie szansę tego doświadczyć. Zawsze możecie również świętować w tym terminie, mimo że wasza rocznica przypada kiedy indziej, wszak miłość należy celebrować każdego dnia i o każdej porze. Na romantyczny spacer koniecznie wybierzcie się również na Bulwary Wiślane.

Stwórzcie razem uwodzące perfumy i wybierzcie się na rejs łódką

Choć nie musicie uwodzić się zapachem, to nie znaczy, że nie powinniście w tym aspekcie się zaskakiwać. Możecie wybrać się do Mo61 Perfume Lab, gdzie stworzycie dla siebie doskonałe perfumy, dobierając ulubione nuty zapachowe. Po tej atrakcji możecie zafundować sobie wenecką atrakcję w warszawskiej wersji. Rejs łódką przy Łazienkach Królewskich może być równie romantyczny jak podróż wenecką gondolą. Sceneria jest tu niezwykle urokliwa, a serce może tu zabić zdecydowanie szybciej! Warto wybrać się także na Stary Rynek, aby obejrzeć urokliwe kamieniczki i odwiedzić jedną z tutejszych kawiarni.

Warszawa to zdecydowanie miasto, w którym można się zakochać. Tutaj możecie przeżyć wspólnie piękne wschody i zachody słońca, widoczne za oknem ekskluzywnego apartamentu.