Residence – najlepszy hotel na delegację w Warszawie

Osoby podróżujące do stolicy w związku z koniecznością dopełnienia obowiązków zawodowych szukają hotelu o dogodnej lokalizacji. Najlepiej sprawdza się tutaj hotel położony w centrum miasta, blisko dużych szlaków komunikacyjnych. Residence St. Andrew’s Palace może poszczycić się właśnie taką lokalizacją. To jednak nie jedyna zaleta naszego hotelu.

Wyjazd służbowy a lokalizacja hotelu

Kilkudniowa delegacja do innego miasta oznacza tyle, że konieczne będzie znalezienie miejsca noclegowego. Jeżeli spotkania biznesowe również mają się odbywać w hotelu, ważne jest, by dojazd do niego nie był utrudniony. Uczestnicy delegacji mogą podróżować różnymi środkami transportu, dlatego bliskość tras szybkiego ruchu, dworca autobusowego, dworca PKP a nawet lotniska jest wskazana.

W przypadku, gdy spotkania biznesowe będą odbywały się w różnych zakątkach Warszawy, najlepiej wybrać hotel zlokalizowany w centrum. Wówczas dotarcie do każdego punktu zajmie mniej więcej tyle samo czasu.

Taka lokalizacja ma jeszcze jedną zaletę – bliskość miejsc atrakcyjnych turystycznie. W godzinach popołudniowych uczestnicy delegacji zwykle dysponują czasem wolnym i mają ochotę na odrobinę rozrywki. Najwięcej dzieje się oczywiście w centrum miasta, dlatego najlepszy hotel na delegację w Warszawie to właśnie taki, z którego szybko dotrzemy do pobliskich deptaków i knajpek.

Warunki panujące w hotelowym apartamencie

delegacja WarszawaW przypadku, gdy nie mamy do czynienia z delegacją grupową, a z wyjazdem służbowym jednej osoby, zdecydowanie ważniejsze od bliskości miejsc atrakcyjnych turystycznie jest to, jakie warunki panują w hotelu. Po całym dniu ciężkiej pracy przychodzi pora na odpoczynek. Dobrze, jeśli w samym hotelu panuje intymna atmosfera, ale i jego okolica jest cicha i spokojna, tak jak w przypadku Residence St. Andrew’s Palace. Warto dodać, że na dziedzińcu naszego hotelu znajduje się przytulna kawiarnia, w której miło można spędzić czas nawet w pojedynkę.

Elegancko i funkcjonalnie urządzone apartamenty są tym, co sprawdza się podczas wyjazdów służbowych. Klienci potrzebują miejsca, w którym będą mogli w spokoju wypocząć, a nierzadko także popracować. Kilkudniowy wyjazd służbowy często wiąże się z koniecznością przygotowywania do kolejnych spotkań z dnia na dzień. Nasze apartamenty typu studio, idealne dla osób podróżujących samotnie, zostały wyposażone w wygodne krzesła i stoły, na których bez problemu zmieści się komputer, jak i skoroszyty z firmową dokumentacją.

Ogromną zaletą hotelowych apartamentów jest również możliwość samodzielnego przygotowania posiłku o dowolnej porze dnia i nocy. Dla tych, którzy rano nie mają czasu na przygotowywania śniadania, serwujemy posiłek w kawiarni na dziedzińcu. Ponadto w okolicy znajduje się mnóstwo restauracji z polską (i nie tylko) kuchnią.

Najlepszy hotel na delegację w Warszawie – usługi biznesowe

Szukając hotelu na delegację w Warszawie, warto przyjrzeć się bliżej usługom niestandardowym, z jakich możemy skorzystać przy okazji pobytu w danym miejscu. W przypadku wyjazdu służbowego będą to przede wszystkim usługi biznesowe. Klienci naszego hotelu mogą m.in. skorzystać z małej sali zebrań, mieszczącej kilka osób. Problemu nie stanowi także kopiowanie dokumentacji czy sporządzanie wydruków. Do dyspozycji klientów jest również Fax. Oczywiście w każdym apartamencie znajduje się wliczony w cenę dostęp do internetu. Świadczymy także drobne usługi sekretarskie, oferujemy możliwość zamówienia taksówki czy wydrukowania biletu. Osoby odbywające podróż służbową mogą czuć się u nas niezwykle komfortowo.