Przytulne podwórko w St. Andrews Palace przyciąga nie tylko przyjeżdżających do nas gości, ale także samych mieszkańców Warszawy. Z myślą o osobach, które się u nas zatrzymują nie tylko starannie dobieramy butiki w naszym podwórzu, ale też zadbaliśmy o przytulne miejsce z najlepszą kawą i deserami.

Trudno przeoczyć wejście do kawiarni – jest zlokalizowane zaraz obok hotelowej recepcji, a w sezonie na chwilę z kawą zaprasza ogródek letni. W środku na gości czekają stylowe wnętrza z miękkimi kanapami oraz część bufetowa.

To miejsce idealne na energetyczne rozpoczęcie dnia z kawą i croissantem lub sałatką. Z kolei na zabieganych czeka tu kawa na wynos i gotowe, świeże kanapki oraz tosty. Codziennie można spróbować autorskich deserów Między Słowami i pysznych ciast: od klasycznego sernika, poprzez owocowe tarty, po blok czekoladowy. Na gości czeka tu także bogaty wybór aromatycznych herbat i kaw przygotowanych przez baristę oraz małe co nieco: tortille, grzanki i nachos. Na gości czeka również codzienna prasa obejmująca najpopularniejsze tytuły. Miłośnicy gier planszowych także nie będą zawiedzeni – Między Słowami zaprasza na partyjkę Monopoly, Blokus lub Scrabble przy filiżance latte.

Wieczorem Między Słowami staje się azylem i pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku. To miejsce, gdzie można spędzić czas przy kolorowych drinkach i smoothie lub ekskluzywnych alkoholach.

St. Andrews zapewnia gościom śniadania w formie bufetu w kawiarni lub (na życzenie) serwuje je w apartamencie.

Sprawdźcie! Między słowami