Warszawa – atrakcje w marcu

Marzec zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim początek wiosny. To właśnie wiosną ruszają nowe inwestycje w miastach, to wtedy znacząco wzrasta liczba imprez plenerowych organizowanych w stolicy. Z nowym repertuarem ruszają teatry, muzea organizują nowe wystawy. Czego konkretnie możemy spodziewać się w marcu? Z jakich atrakcji mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy oraz turyści?

Imprezy i koncerty w Warszawie – marzec 2019

10 tenorów z Polski i Ukrainy

W marcu odbędzie się ogromna ilość imprez o charakterze muzycznym. Już 2 marca w Teatrze Palladium wystąpi 10 tenorów z Polski i Ukrainy. Projekt ten ma być mostem łączącym kultury naszych krajów. Jest także efektem wieloletniej współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej – Bohdanem Strutynśkym. Śpiewacy wykonają przeboje operetkowe i musicalowe, w programie także muzyka estradowa.

Koncert zespołu Ich Troje

8 marca odbędzie się koncert całkowicie odmienny od wykonania tenorów. Fani zespołu Ich Troje mogą wybrać się do Klubu Park na koncert grany pod hasłem „Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia”. Zespół wykona swoje największe hity, które swego czasu nuciła cała Polska. Fani Ich Troje będą mogli posłuchać także nowszych kawałków, bowiem zespół cały czas pracuje nad nowym materiałem.

Koncert Gromee’ego

Na 16 marca zaplanowano koncert Gromee’ego. Miejscem imprezy będzie Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Gromee to krakowski producent, DJ, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki. Dotychczas współpracował z wieloma artystami z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Znają go zwłaszcza fani muzyki elektronicznej.

Recital Izabeli Szafrańskiej

Warto wybrać się również na koncert Izabeli Szafrańskiej, który odbędzie się w LWW Studio 24 marca. Wokalistka szerszej publiczności znana jest zwłaszcza z występów w programie The Voice of Poland. W ostatniej edycji programu, która miała miejsce jesienią 2018 roku, Izabela dotarła aż do półfinału. 24 marca wokalista zaśpiewa klimatyczne utwory, z którymi związana jest w sposób szczególny.

Targi Międzynarodowe

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack

Targi Międzynarodowe kojarzymy przede wszystkim z Poznaniem, ale również w Warszawie każdego roku organizowanych jest szereg imprez o tym charakterze. I tak w dniach 5-7 marca odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack, których celem jest skupienie w jednym miejscu przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej oraz ich klientów, a także stworzenie dogodnych warunków do kontaktów biznesowych i handlu.

Targi Beauty Forum

Osoby, które interesują się tematyką beauty, z pewnością nie mogą przegapić Targów Beauty Forum, zaplanowanych w terminie 9-10 marca w Centrum Targowo Kongresowym Global EXPO. Impreza skierowana jest zwłaszcza do pasjonatów sztuki makijażu, daje możliwość pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń.

Warsaw Animals Days

Targi Zoologiczne Warsaw Animal Days odbędą się w dniach 29-31 marca w Ptak Warsaw Expo. Jest to wydarzenie szczególnie mocno interesujące miłośników zwierząt, którzy chcą zaczerpnąć wiedzy na temat sposobu żywienia zwierzaków, poznać nowe artykuły higieniczne i akcesoria dla zwierząt domowych i nie tylko. Największą atrakcją targów są jednak wystawy, a w tym Wystawa Psów, Międzynarodowa Wystawa Kotów oraz Dog Diving.