Warszawę śmiało można nazwać biznesowym centrum Polski. Z roku na rok przybywa tutaj firm, które próbują zaistnieć na rynku i wiele z nich, mimo ogromnej konkurencji, rzeczywiście odnosi sukces. Warszawa to atrakcyjne miejsce do życia i prowadzenia firmy również dlatego, że sektor nowoczesnych usług dla biznesu jest tutaj doskonale rozwinięty. Ci, którzy odwiedzają stolicę w celach biznesowych, absolutnie nie muszą martwić się o dogodne miejsce do pracy i odpoczynku, z łatwością znajdą komfortowy hotel dla biznesu. Takim komfortowym miejscem na mapie Warszawy jest nasza Rezydencja. Residence St. Andrew’s Palace oddaje do dyspozycji gości biznesowych przestronne apartamenty, w których panuje cicha, odpowiednia do pracy atmosfera.

Noclegi w doskonałej lokalizacji

Służbowy pobyt w Warszawie bardzo często wiąże się z koniecznością ciągłego przemieszczania po mieście, odwiedzania poszczególnych oddziałów firmy, brania udziału w szkoleniach czy konferencjach, prowadzenia spotkań biznesowych w terenie. Dlatego też, wybierając hotel dla biznesu, zwracamy uwagę na lokalizację obiektu. Nasze apartamenty zlokalizowane są w samym sercu Warszawy, co zapewnia naszym gościom wygodę korzystania z miejskiej infrastruktury. W pobliżu Residence St. Andrew’s Palace przebiegają ważne szlaki komunikacyjne, co jest istotne zarówno dla tych, którzy podróżują własnym autem, jak i dla tych, którzy korzystają z komunikacji publicznej.

Pisząc o lokalizacji naszych apartamentów, nie sposób pominąć niewielkiej odległości, jaka dzieli nasz obiekt od Lotniska Chopina oraz Dworca Centralnego im. Stanisława Moniuszki (w świadomości wielu osób wciąż funkcjonuje jako Warszawa Centralna). Nasi goście nie muszą martwić się o przejazd z lotniska i na lotnisko, ponieważ na ich życzenie możemy zająć się organizacją transferu.

Atrakcyjną lokalizację naszej Rezydencji docenią osoby lubiące kulturę i sztukę, a także ci, którzy chcą posmakować nocnego życia stolicy. Po ciężkim dniu spędzonym na wypełnianiu obowiązków zawodowych przychodzi czas na relaks. Nasze apartamenty to miejsce stworzone do wypoczynku, ciche i bezpieczne, dlatego wiele osób decyduje się na pozostanie w apartamentach i nie szuka wrażeń „na mieście” – zwłaszcza teraz, w dobie koronawirusa. Jednak ci, którzy chcieliby zwiedzić najważniejsze zabytki stolicy, pospacerować po Starym Mieście, czy przysiąść w restauracji z pysznym jedzeniem, docenią bliskie położenie tego typu atrakcji.

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w czasie służbowego pobytu w Warszawie

Nasze apartamenty zlokalizowane są w ścisłym centrum Warszawy, na zwykle tętniącej życiem ulicy. Okolica jest zarazem atrakcyjna i bezpieczna, choć w ostatnim czasie to nie pobyt na świeżym powietrzu, a przebywanie w zamkniętych przestrzeniach budzi większe obawy, a wszystko za sprawą pandemii koronawirusa. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by stworzyć w naszej Rezydencji bezpieczną przestrzeń dla gości. Zapewniamy wysokie standardy sprzątania, czystości i higieny, używając specjalistycznych produktów czyszczących oraz stosując się do specjalnych procedur związanych z dezynfekcją. Robimy wszystko, by należycie zadbać o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych gości.

Więcej informacji na temat funkcjonowania Residence St. Andrew’s Palace w czasie pandemii dostępnych jest w zakładce COVID-19.

Komfortowe apartamenty dla gości biznesowych

Oferujemy naszym gościom zarówno apartamenty jedno- i dwuosobowe, jak i przeznaczone dla kilku osób. To sprawia, że z naszej oferty mogą skorzystać osoby samotnie przebywające w podróży służbowej, jak i delegacje kilkuosobowe. Niezależnie od powierzchni apartamentu, każdy z nich został w pełni wyposażony i dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Na wyposażenie apartamentów składają się wygodne meble i funkcjonalne sprzęty, co sprawia, że nasze apartamenty odpowiednie są zarówno na pobyt krótko-, jak i długoterminowy.

W każdym apartamencie znajduje się biurko i wygodne krzesła, zatem możliwe jest stworzenie komfortowego miejsca do pracy. Na szczególną uwagę zasługuje przestronny salon, który może posłużyć jako miejsce spotkań biznesowych lub rekrutacyjnych.

Hotel dla biznesu – kilka słów o usługach biznesowych

Goście, których częste spotkania i konferencje zmuszają do noclegów poza miejscem zamieszkania, doskonale wiedzą, co składa się na udany wyjazd służbowy i że jednym z takich czynników jest dostępność usług biznesowych w hotelu. Bezpłatny dostęp do Internetu, możliwość wykonania kserokopii, wydrukowania dokumentów i biletu lotniczego, a także zorganizowania odprawy online to tylko niektóre z usług dostępnych w Residence St. Andrew’s Palace. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie choć częściowo ułatwić naszym gościom wykonanie zadań służbowych.