Branża hotelarska jest jedną z tych, które najmocniej odczuły skutki pandemii i wprowadzonych
w związku z nią restrykcji. Na szczęście, po około dwóch miesiącach zamknięcia, hotele i inne obiekty noclegowe znów mogą przyjmować gości, oczywiście pod warunkiem zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo naszych gości i pracowników zawsze było i jest dla nas priorytetem, dlatego
w tym szczególnym czasie wdrożyliśmy dodatkowe procedury, mające to bezpieczeństwo zapewnić. Oczywiście jednocześnie prosimy naszych gości o ostrożność, noszenie maseczek w częściach wspólnych Rezydencji i zachowanie odpowiedniej odległości w stosunku do innych gości
i pracowników.

Apartament czy pokój hotelowy? Co wybrać w czasie zagrożenia epidemiologicznego?

Pokój hotelowy zapewnia znacznie mniejszą intymność niż apartament, a brak podstawowego wyposażenia kuchennego uniemożliwia przygotowywanie posiłków we własnym zakresie. W hotelach znajduje się wiele części wspólnych, począwszy od recepcji, poprzez lobby, skończywszy
na restauracji, zatem odseparowanie się od innych osób przebywających w obiekcie jest znacznie utrudnione.

Residence St. Andrew’s Palace oferuje gościom przestronne apartamenty, składające się z kilku
w pełni wyposażonych pomieszczeń. Komfortowe wyposażenie, obecność niezbędnych mebli
i sprzętów sprawia, że nasi goście mają pod ręką wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania, a co za tym idzie – mogą ograniczyć do minimum czas spędzany we wspólnych częściach budynku. Osoby przebywające w apartamentach hotelowych mają do dyspozycji aneks kuchenny lub osobną zamykaną kuchnię, dlatego mogą samodzielnie przygotować posiłki, bez konieczności korzystania z restauracji i spotykania się z osobami postronnymi. Tych, którzy mimo wszystko chcieliby skosztować przygotowanych przez nas posiłków, możemy zapewnić, że usługi gastronomiczne świadczymy zgodnie z aktualnymi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

Bezpieczna rezerwacja noclegu w czasie pandemii

Dla osób składających rezerwację bardzo ważne jest również to, by w razie nieprzewidzianej sytuacji, istniała możliwość anulowania rezerwacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

W czasach pandemii goście Residence St. Andrew’s Palace mogą skorzystać z elastycznej oferty,
w ramach której dopuszczamy możliwość zrezygnowania z rezerwacji nawet na jeden dzień przed planowanym przyjazdem. Nasi klienci nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów.

Procedury wdrożone w związku z pandemią COVID-19

Obiekty noclegowe, mimo pandemii, powinny być miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla turystów czy też osób przebywających w delegacji służbowej. Aby tak się stało, konieczne jest respektowanie zaleceń władz państwowych i autorytetów medycznych. Jeśli chodzi o procedury wdrożone w Residence St. Andrew’s Palace, zwiększyliśmy częstotliwość czyszczenia miejsc publicznych ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni dotykowych, takich jak klamki czy włączniki świateł. Przy wejściach oraz w częściach wspólnych Rezydencji umieściliśmy bezdotykowe dozowniki odkażające
do rąk. Nasz personel korzysta ze środków ochrony osobistej i bezwzględnie przestrzega nowych standardów pracy. Dokładnie wietrzymy, sprzątamy i dezynfekujemy apartamenty po wymeldowaniu się gości, co odbywa się przy użyciu specjalistycznych produktów. Przed wydaniem apartamentu kolejnym osobom upewniamy się, że pomieszczenia nie były udostępniane od czasu ostatniego sprzątania. Wdrożone rozwiązania uzupełniają i tak wysokie standardy, jakie spełnialiśmy przed pandemią.

Przybywający do nas goście są szczegółowo informowani o wprowadzonych procedurach i wdrożonych środkach ostrożności. Dokładamy wszelkich starań, by w dalszym ciągu czuli się u nas swobodnie i bezpiecznie.